Uaktualnione polskie fenomenalne wydanie “Biologii”

05 października 2021

Drugie, uaktualnione polskie fenomenalne wydanie “Biologii” Neila A. Campbella i Jane B. Reece oraz współautorów, jednego z najlepszych podręczników dla studentów nauk przyrodniczych.

Podręcznik opatrzony jest doskonałymi materiałami ilustracyjnymi. Wydanie – zmienione i poszerzone – zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań w tej błyskawicznie rozwijającej się gałęzi nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak ewolucja, biologia komórki czy genetyka. Najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie. Ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy. Przetłumaczony na 17 języków!

To najbardziej aktualny, atrakcyjny w formie podręcznik dla studentów biologii, medycyny, nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych! Doskonały dla uczniów klas biologiczno-chemicznych i maturzystów. Najlepszy i najbardziej aktualny podręcznik dla studentów nauk przyrodniczych. Doskonałe źródło wiedzy dla maturzystów przygotowujących się na studia. Edycja bazująca na najnowszym wydaniu amerykańskim. Perfekcyjna pod względem dydaktycznym Ewolucjonizm motywem przewodnim. Przystępnie wyjaśnia procesy i zjawiska biologiczne. Wykresy, schematy, sprawdziany podsumowujące wiedzę Opatrzona znakomitymi ilustracjami Ponad 1400 stron 10 000 terminów Biologia Campbella to od lat niedościgniony lider w dziedzinie wprowadzających podręczników biologii. Doskonale skomponowany materiał, oparty na wynikach najnowszych badań, przystępnie i z pasją napisany przez zespół światowej sławy specjalistów to niepodważalny atut tego długo wyczekiwanego na polskim rynku podręcznika.