Rejestracja – szkoły

13 października 2023

Z uwagi na dużą liczbę próśb o dopisanie do listy szkół, które już tam są,  bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie się do rejestracji, zgodnie z zamieszczonymi na naszej stronie uwagami. Jeżeli w ostatnim czasie szkoła zmieniła swoją nazwę, proszę zarejestrować się do tej wpisanej, a do nas przesłać zmiany (podać starą i nową nazwę). Uwzględnimy je w przyszłym […]

Z uwagi na dużą liczbę próśb o dopisanie do listy szkół, które już tam są,  bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie się do rejestracji, zgodnie z zamieszczonymi na naszej stronie uwagami. Jeżeli w ostatnim czasie szkoła zmieniła swoją nazwę, proszę zarejestrować się do tej wpisanej, a do nas przesłać zmiany (podać starą i nową nazwę). Uwzględnimy je w przyszłym roku oraz na tegorocznych listach, zaświadczeniach itp. Dziękujemy!